Прізвище, ім’я, по батькові: Крам Роман Володимирович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: вч А-1519. командир роти матеріального забезпечення

Сфера діяльності: Військова діяльність
Категорія посади: військова посадова особа Збройних Сил України
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2012-03-01
Номер судового рішення: 1705/524/2012

Склад злочину: Крам Р.В., який є суб”єктом відповідальності за корупційне правопорушення, а саме військовою посадовою особою Збройних Сил України, обіймаючи посаду командира роти матеріального забезпечення військової частини А-1519, яка дислокується в м.Дубно Рівненської області, вчинив корупційне правопорушення передбачене ст.6 ч.1 Закону України “Про засади запобіганню і протидії корупції”. Крам Р.В. за попередньою домовленністю з підлеглим йому завідувачем складу військової частини А-1519 м.Дубно, працівником ЗСУ Дроздачем Ю.М., за отриману від нього неправомірну вигоду у вигляді побутової хімії іноземного виробництва на суму близько 1000 грн., протягом серпня-грудня 2011 року доповідав своєму безпосередньому начальнику – заступнику командира в/ч А-1519 Іващуку С.О. про наявність Дроздача Ю.М. на робочому місці.

Покарання: Крама Романа Володимировича визнати винним в скоєні адміністративного правопорушення передбаченого ст.172-2 ч.1 КУпАП і призначити покарання у вигляді 1000 грн. штрафу в дохід держави з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди в розмірі 1000 грн.