Корупціонер Козакевич Владислав Петрович

Прізвище, ім’я, по батькові: Козакевич Владислав Петрович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Білоцерківський РВ ГУ МВС України в Київській області. перший заступник начальника –начальник блоку кримінальної міліції

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа начальницького складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 369. Давання хабара
Дата судового рішення: 2012-12-28
Номер судового рішення:

Склад злочину: Умисно, з корисливих мотивів, використав службове становище всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду нематеріального характеру охоронюваним законом правам, свободам та інтересам Анахатуняна С.С. та державним інтересам; заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довірою, вчиненими за попередньою змовою групою осіб; підбурювання потерпілого до замаху на давання хабара; незаконне придбання, зберігання, перевезення з метою збуту та збуті особливо небезпечного наркотичного засобу у великому розмірі за попередньою змовою групою осіб.

Покарання: На підставі ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити покарання у виді п»яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати службові посади в правоохоронних органах строком на три роки, без конфіскації майна. Позбавити засудженого Козакевича Владислава Петровича спеціального звання майор міліції. На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого від призначеного основного покарання з випробуванням з іспитовим строком на три роки, якщо він протягом вказаного строку не вчинить нового злочину.

Подивіться ще на цих: