Прізвище, ім’я, по батькові: Козачук Тетяна Андріївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Бражинецька виборча комісія Полонського району, Хмельницької області. секретар виборчої комісії

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2011-09-12
Номер судового рішення: 1-133/2011

Склад злочину: Службове підроблення, яке виразилось у складанні і видачі службовою особою завідомо неправдивого офіційного документа, та заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб.

Покарання: За ч.1 ст. 366 КК України по 600 грн. штрафу з позбавленням права обіймати посади голови, заступника голови, секретаря виборчих комісій у всіх рівнях виборчого процесу строком на один рік, за ч. 3 ст. 191 КК України із застосуванням ч.1 ст. 69 КК України по 800 грн. штрафу з позбавленням права обіймати посади голови, заступника голови, секретаря виборчих комісій у всіх рівнях виборчого процесу строком на один рік. На підставі ч.1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом частково складання призначених покарань для кожної підсудної призначити остаточне покарання у вигляді 900 (дев’ятсот) грн. штрафу з позбавленням права обіймати посади голови, заступника голови, секретаря виборчих комісій у всіх рівнях виборчого процесу строком на один рік і шість місяців.