Прізвище, ім’я, по батькові: Ковган Людмила Іванівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Комунальна установа «Барський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької області. лікар-терапевт підліткового кабінету

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-5. Порушення встановлених законом обмежень щодо одержання дарунка (пожертви)
Дата судового рішення: 2011-10-27
Номер судового рішення: 3-1461/2011

Склад злочину: Ковган Л.І., перебуваючи на посаді лікаря-терапевта підліткового кабінету комунальної установи «Барський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги»Вінницької області, будучи наділеною повноваженнями видавати листки непрацездатності, 12.09.2011 року видала студентам Барського автомобільно-дорожнього технікуму Національного транспортного університету України Ткачу Івану Олександровичу, Загородному Юрію Вікторовичу, Камлуку Олександру Миколайовичу, Яковині Руслану Вікторовича, Довбеусу Руслану Олександровичу , Кохановському Олегу Леонідовичу довідки про тимчасову непрацездатність за 09.09.2011 року , хоча останні у вказаний день не були хворими та пропустили заняття без поважних причин. За отримання довідки лікарю-терапевту Ковган Л.І. вказані особи надали кошти в загальній сумі 105 гривень, а також канцелярські товари: коректор, 4 кулькові ручки та клей. Отримані кошти Ковган Л.І. в якості благодійної допомоги не оформила, в касу комунальної установи не здала, квитанції не видала, чим порушила п.1 ч.1 ст.8 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», вчинивши адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст.172-5 КпАП України.

Покарання: Ковган Людмилу Іванівну визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого за ч.1 ст.172-5 КпАП України, і накласти на неї адміністративне стягнення у виді штрафу в доход держави в розмірі двадцяти п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 425 (чотириста двадцять п’ять) гривень.