Прізвище, ім’я, по батькові: Ковалевич Роман Миколайович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Військова частини 1562. старшина електромоторної команди катера морської охорони «Кривий Ріг»

Сфера діяльності: Військова діяльність
Категорія посади: військова посадова особа Збройних Сил України
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2011-09-30
Номер судового рішення: 3-1998/2011

Склад злочину: В період з 28 серпня по 4 вересня 2011 року передав військове майно дизельне паливо, яке перебувало в його віданні, у кількості 710кг. у тимчасове користування випадковим знайомим, водіям автобусного маршруту №9 у місті Севастополі, за що йому обіцяли надати 1500грн. Вказане військове майно водії в подальшому мали повернути, проте, у зв’язку з виявленням в частині нестачі палива, він, Ковалевич Р.М. відшкодував нестачу за власний рахунок.Таким чином,Ковалевич Р.М., який відповідно до п.п. «г»п.1 ч.1 ст.4 ЗУ «Про засади запобігання і протидії корупції»є суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення, порушив встановлені законом обмеження щодо використання службових повноважень та пов’язаних з цим можливостей з одержанням за це неправомірної винагороди у розмірі, що не перевищує ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за наступних обставинах.

Покарання: Адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 2550грн. у дохід держави.