Корупціонер Коваленко Руслан Михайлович

Прізвище, ім’я, по батькові: Коваленко Руслан Михайлович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Київський РВ ПМУ. старший дільничний інспектор міліції

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-07-04
Номер судового рішення: 1609/4497/12

Склад злочину: Зловживання службовим становищем, тобто умисне, в інтересах третіх осіб, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки, вчинені працівником правоохоронного органу та складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, що спричинило тяжкі наслідки.

Покарання: Відповідно до положень ст. 70 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади представника влади в правоохоронних органах строком на один рік один місяць. На підставі ст. 75 КК України звільнити Коваленка Р.М. від відбування призначеного основного покарання у вигляді позбавлення волі з іспитовим строком на один рік.

Залишити відповідь