Корупціонер Коваленко Оксана Миколаївна

Прізвище, ім’я, по батькові: Коваленко Оксана Миколаївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Кролевецьке відділення Глухівської МДПІ. Старший державний податковий інспектор сектору оподаткування фізичних осіб

Сфера діяльності: Податкова служба
Категорія посади: посадова та службова особа державної податкової служби
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2011-10-20
Номер судового рішення: № 1-148/11

Склад злочину: Умисні, противоправні дії Коваленко О.М., які виразилися у зловживанні владою в особистих інтересах, а саме з метою штучного підвищення у 2010 році доведених показників щодо надходжень коштів до бюджету у вигляді податку на промисел, отримання нею, як особою, уповноваженою на виконання функцій держави, у зв'язку з виконанням таких функцій переваг у вигляді створення видимого благополуччя виконання своїх службових обов’язків на цьому напрямку службової діяльності та уникнення дисциплінарного покарання, з використанням влади всупереч інтересам служби та вимог діючого законодавства щодо вищезазначеного порядку оподаткування доходів громадян від надання ними послуг населенню чи виконання робіт тракторами, отриманих від інших громадян, вчиненими працівником правоохоронного органу та службовому підробленні призвели до підриву авторитету та престижу органу державної влади, а саме Кролевецького відділення Глухівської МДПІ та підпадають під ознаки корумпованих.

Покарання: За ч.3 ст.364 КК України призначити основне покарання у виді п’яти років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади пов’язані з здійсненням функцій представника влади на строк 2 роки, без конфіскації майна, за ч.1 ст. 366 КК України призначити покарання у виді обмеження волі на строк один рік з позбавленням права обіймати посади пов’язані з здійсненням функцій представника влади на строк 1 рік. Відповідно до ч.1 ст. 70 КК України визначити остаточне покарання за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у виді позбавлення волі на строк 5 років, з позбавленням права обіймати посади пов’язані з здійсненням функцій представника влади на строк 2 роки, без конфіскації майна.На підставі ст. 75 КК України звільнити від відбування призначеного судом основного покарання у виді п’яти років позбавлення волі, якщо Коваленко О.М. протягом іспитового строку, який суд встановлює три роки, не вчинить нового злочину і виконає покладені на неї обов’язки.

Подивіться ще на цих:

Залишити відповідь