Прізвище, ім’я, по батькові: Котик Віктор Михайлович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Цимбалівська сільська рада. сільський голова

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: селищний, сільський голова
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2012-03-20
Номер судового рішення:

Склад злочину: Котик В.М., будучи державним службовцем, якому присвоєно 4 категорію 7 ранг, посадовою особою органів місцевого самоврядування – головою Цимбалівської сільської ради, тобто службовою особою, уповноваженою на виконання функцій держави, діючи всупереч ч. 1 ст. 6 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», порушив обмеження щодо використання службових повноважень та пов’язаних з цим можливостей з одержанням за це неправомірної вигоди при наступних обставинах: 28 липня 2011 року видав розпорядження за № 58 «Про чергову відпустку сільського голови», в якому розпорядився виплатити собі одноразову допомогу на оздоровлення, на підставі якого йому була нарахована вказана допомога, яку він отримав в розмірі 3333,56 грн. та використав на власний розсуд.

Покарання: Визнати Котика Віктора Михайловича винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 172-2 КупАП, і накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 2550 гривень з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру в сумі 3333,56 гривень в дохід держави.