Корупціонер Котенко Юрій Миколайович

Прізвище, ім’я, по батькові: Котенко Юрій Миколайович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Богунський РВ (м. Житомир). дільничий інспектор міліції відділу дільничних інспекторів міліції

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-05-22
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання владою, тобто умисному в особистих інтересах використанні службовою особою влади, всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам громадян Захарець І. та Захарець Г. та державним інтересам, у вигляді підриву авторитету правоохоронного органу, вчиненим працівником правоохоронного органу та службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.

Покарання: На підставі ст. 70 ч.1 КК України при сукупності злочинів визначити остаточне покарання шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у вигляді 5 (п’яти) років позбавлення волі, з позбавленням права займати атестовані посади в правоохоронних органах строком на 2 роки, без конфіскації майна. На підставі ст. ст. 75,76 КК України звільнити засудженого від відбування призначеного покарання, якщо він протягом іспитового строку 1(один) рік 6 місяців не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції; повідомляти органи кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання; періодично з’являтися на реєстрацію в органи кримінально-виконавчої інспекції.

Залишити відповідь