Прізвище, ім’я, по батькові: Кот Микола Петрович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Відділ податкової міліції Чернігівської МДШ. начальник оперативно-розшукового відділення.

Сфера діяльності: Податкова служба
Категорія посади: особа начальницького складу податкової міліції
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2012-05-08
Номер судового рішення:

Склад злочину: Кот М.П., перебуваючи на посаді начальника оперативно-розшукового відділення відділу податкової міліції Чернігівської МДШ, 01.02.2012 року пообіцяв директору ТОВ «Калатея – Спектр» Бабюку Д.М., що посприяє у вирішенні питання стосовно постановлення підприємства на облік та подальше невтручання в фінансово – господарську діяльність товариства, за умови надання йому неправомірної вигоди у вигляді грошових коштів в сумі 4000 грн., коли останній звернувся до Чернігівської МДШ з метою постановки вказаного підприємства на облік в якості платника податків, у зв'язку із зміною фактичного місцезнаходження підприємства, а саме зміною юридичної адреси та переїздом до с. Клочків Чернігівського району.

Покарання: Штраф в сумі 2550 грн., стягнувши його на користь держави, та конфіскувати на користь держави незаконну винагороду матеріального характеру в сумі 3500 грн.