Корупціонер Косторенко Алєся Юріївна

Прізвище, ім’я, по батькові: Косторенко Алєся Юріївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Дзержинський районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області. суддя

Сфера діяльності: Судова діяльність
Категорія посади: професійний суддя
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2013-02-04
Номер судового рішення:

Склад злочину: Одержання хабара будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище, за виконання в інтересах того, хто дає хабар з використанням наданої їй влади, в т.ч. повторно. , та службове підроблення, тобто внесенні до офіційного документу завідомо неправдивих відомостей, складання та видача завідомо неправдивого документу.

Покарання: Косторенко Алєсю Юріївну, визнати винною в скоєні злочинів передбачених ч.3 ст. 368, та 1 ст. 366 КК України., та призначити покарання за ч 3 ст 368 КК України –7 років позбавлення волі, з позбавленням права займати посади пов'язані з виконанням організаційно – розпорядчих та адміністративно –господарських функції на 3 роки та з конфіскацією особистого майна; за ч 1 ст. 366 КК України – штраф 250 неоподаткованих мінімумів доходів громадян тобто 4250 грн. В силу ст. 70 КК України шляхом поглинання менш сурового покарання більш суровим остаточно призначити – 7 років позбавлення волі, з позбавленням права займати посади пов'язані з виконанням організаційно – розпорядчих та адміністративно –господарських функції на 3 роки та з конфіскацією особистого майна. Відповідно ст. 72 КК України основні покарання у вигляді позбавлення волі та штрафу виконуються самостійно.

Подивіться ще на цих:

Залишити відповідь