Прізвище, ім’я, по батькові: Костін Роман Анатолійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Білгород-Дністровський МВ ГУМВС України. старший оперуповноважений сектору карного розшуку

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-05-30
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання службовим становищем, навмисне, з корисливих спонукань, в інтересах третіх осіб, використання посадовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам, вчинене працівником правоохоронного органа;службове підроблення, складання й видача посадовою особою свідомо неправдивих офіційних документів; замах на одержання посадовою особою в якому б то не було виді хабара за виконання в інтересах дії, що дає хабар якого-небудь, з використанням службового становища, по попередній змові групою осіб, по'єднане з вимаганням хабара.

Покарання: У відповідності зі ст. 70 ч. 1 КК України суд визначає покарання засудженому Костіну Роману Анатолійовичу шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим покаранням і остаточно до відбування 5 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади в правоохоронних органах строком на 3 роки, без конфіскації майна, без позбавлення спеціального звання. У відповідності зі ст. 75 КК України звільнити засудженого Костіна Романа Анатолійовича від відбування призначеного покарання з випробуванням, установивши йому випробний термін в 1 рік і 6 місяців.