Прізвище, ім’я, по батькові: Костенко Микола Михайлович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Медведівська сільська рада. землевпорядник

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: спеціаліст виконавчого органу сільської, селищної ради
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-5. Порушення встановлених законом обмежень щодо одержання дарунка (пожертви)
Дата судового рішення: 2011-12-01
Номер судового рішення: 2017/3-573/11

Склад злочину: У жовтні 2011 року в с. Медведівка Кегичівського району Харківської області, Костенко М.М., працюючи на посаді землевпорядника Медведівської сільської ради та будучи державним службовцем 15 рангу, 7 категорії, використовуючи своє службове становище, з метою незаконного одержання матеріальних благ, виконуючи обов’язки, передбачені п.15 роз. ІІ розділу «Посадової інструкції спеціаліста-землевпорядника сільської ради», затвердженої 05.01.2011р. Медведівським сільським головою, за надання допомоги по роз’ясненню процедури виділення земельної ділянки (паю) в натурі Супруну В.М., у приміщенні службового кабінету отримав від нього в дарунок пляшку коньяку торгової марки «Клінков», вартістю 132 грн.

Покарання: Притягнути Костенка Миколу Михайловича до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого ч.2 ст.172-5 КУпАП, ч.1 ст.8 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції», і накласти стягнення у вигляді штрафу у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на суму 850 (вісімсот п’ятдесят) грн., без конфіскації дарунка.