Прізвище, ім’я, по батькові: Косницький Дмитро Юрійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Відділ нагляду і безпеки Жданівської виправної колонії № 3 в Донецькій області. молодший інспектор.

Сфера діяльності: Державна пенітенціарна служба України
Категорія посади: особа рядового складу Державної пенітенціарної служби України
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2012-02-07
Номер судового рішення:

Склад злочину: Косницький Д.Ю. своїми діями, які виразилися в порушенні встановлених законом обмежень щодо використання службових повноважень та пов'язаних з цим можливостей з отриманням за це неправомірної вигоди у вигляді 7 ваучерів поповнення рахунку мобільного оператора «МТС» номіналом по 35 грн. на загальну суму 245 грн., скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ст. 172-2 ч.1 КУпАП.

Покарання: Визнати винним Косницького Д.Ю. в скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-2 КУпАП і піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі 50 не оподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто в сумі 850 грн. (вісімсот п'ятдесят гривень) в дохід держави з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру на суму 245 грн. (двісті сорок п'ять гривень).