Прізвище, ім’я, по батькові: Коршунович Руслан Григорович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Мар’їнський РВ ГУМВС України в Донецькій області. Дільничий інспектор міліції

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2012-10-18
Номер судового рішення:

Склад злочину: Коршунович Р.Г. своїми навмисними діями, що виразилися в підбурюванні й пособництві в здійсненні нападу з метою заволодіння чужим майном, по'єднаному із застосуванням насильства небезпечного для життя й здоров'я особи, що піддався нападу (розбої), вчиненому по попередній змові групою осіб, вчинив злочин, передбачений ч.ч.4,5 ст. 27, ч.2 ст. 187 КК України. Також своїми навмисними діями, що виразилися в зловживанні службовим становищем, тобто навмисному з корисливих спонукань і в інтересах третіх осіб використанні службового становища всупереч інтересам служби, яке заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом інтересам держави, вчиненому працівником правоохоронного органа, Коршунович Р.Г. вчинив злочин, передбачений ч.3 ст. 364 КК України.

Покарання: На підставі ч.1 ст. 70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточне покарання Коршуновичу Р.Г. призначити у вигляді 7 (сім) років позбавлення волі з конфіскацією частини приналежного йому на праві особистої власності майна з позбавленням права займати посади в правоохоронних органах строком на три роки з відбуванням покарання в кримінально-виконавчій установі закритого типу. Запобіжний захід Коршуновичу Р.Г. у вигляді підписки про невиїзд залишити попередньою до вступу вироку в законну силу.