Корупціонер Коробейніков Олександр Павлович

Прізвище, ім’я, по батькові: Коробейніков Олександр Павлович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Ялтинська вечірня (змінна) школа Ялтинської міської ради АР Крим. директор.

Сфера діяльності: посадова особа юридичної особи публічного права, яка одержує заробітну плату за рахунок державного чи місцевого бюджету
Категорія посади: посадова особа юридичної особи публічного права, яка одержує заробітну плату за рахунок державного чи місцевого бюджету
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2012-05-23
Номер судового рішення:

Склад злочину: Заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство) та зловживання службовим становищем, тобто умисне з корисливих спонукань використання посадовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, а також, підбурювання на закінчений замах до давання хабара та внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складання і видача службовою особою завідомо неправдивих документів.

Покарання: Відповідно до ч. 1 ст. 70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточне покарання визначити у вигляді 2 (двох) років обмеження волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими функціями строком на 2 (два) роки і штрафом в дохід держави в сумі 6 800 (шість тисяч вісімсот) гривень. Відповідно до ст. 75 КК України, звільнити Коробейнікова Олександра Павловича від відбування покарання з випробуванням. Встановити випробувальний термін в 1 (один) рік.

Подивіться ще на цих:

Залишити відповідь