Прізвище, ім’я, по батькові: Корельський Вадим Миколайович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Державне підприємство «Придніпровський завод кольорових металів”. Послуги в сфері маркетингу. Представлення інтересів заводу, здійснював роботу, спрямовану на розширення ринків збуту товарів ДП «ПЗЦМ»

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2011-11-18
Номер судового рішення:

Склад злочину: Керівництво підготовкою і пособництво порадами, вказівками, наданням засобів до замаху на заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах. Умисні дії Корельского В.Н., що виразилися в керівництві і пособництві порадами, вказівками, наданням засобів до вчинення службового підроблення

Покарання: На підставі ч.1 ст.70 КК України визначити покарання за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим у вигляді 3 років 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов'язків на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності на строк 2 роки, з конфіскацією частини майна, що є особистою власністю, з відбуванням покарання в установі виконання покарань.