Прізвище, ім’я, по батькові: Кордияк Іван Михайлович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: начальник автоколони Львівського комунального автотранспортного підприємства № 1339. –

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2011-12-08
Номер судового рішення: 1-393/11

Склад злочину: Кордияка І.М., своїми умисними діями вчинив службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, що спричинило тяжкі наслідки – злочин, передбачений ст. 366 ч.2 КК України. Крім того, він же вчинив зловживання службовим становищем, тобто умисне, в інтересах третіх осіб використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки, тобто вчинив злочин передбачений ст. 364 ч.2 КК України.

Покарання: За ст. 364 ч.2 КК України – три роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади у сфері комунального господарства на строк 2(два) роки; за ст.366 ч.2 КК України-два роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади у сфері комунального господарства на строк 1 (один) рік. На підставі ст.70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити Кордияці І.М. покарання у виді 3 (трьох) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади у сфері комунального господарства на строк 2(два) роки. На підставі ст.75 КК України звільнити засудженого Кордияку І.М. від відбування покарання з випробуванням, призначивши йому іспитовий строк тривалістю 1 (один) рік.