Прізвище, ім’я, по батькові: Кочетов Володимир Володимирович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Братське РВ УМВС України в Миколаївській області. старший інспектор дозвільної системи

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа рядового складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-03-21
Номер судового рішення: 1-26/12

Склад злочину: Заволодіння офіційною печаткою шляхом зловживання особи своїм службовим становищем, службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складання, видача завідомо неправдивих документів, зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів, інтересах третіх осіб, використання працівником правоохоронного органу службового становища, всупереч інтересам, вчинене працівником правоохоронного органу, заволодіння чужим майном шляхом обману та заволодіння чужим майном шляхом обману та шахрайство вчинене повторно.

Покарання: Відповідно до вимог ч.1 ст.70 КК України, за сукупністю злочинів, остаточно призначити покарання шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим – 5 (п'ять) років позбавлення волі з позбавленням права займати посади в правоохоронних органах строком на 3 (три) роки. Відповідно до вимог ст.75 КК України, звільнити засудженого Кочетова Володимира Володимировича від відбування призначеного основного покарання, якщо він на протязі 3 (трьох) років іспитового строку не здійснить нового злочину і виконає обов’язки, передбачені п.п.2,3,4 ч.1 ст. 76 КК України- не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи, повідомляти кримінально- виконавчу інспекцію про зміну місця проживання та періодично з’являтися для реєстрації в кримінально виконавчу інспекцію.