Прізвище, ім’я, по батькові: Ключка Василь Миколайович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Садівська сільська рада. сільський голова

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: селищний, сільський голова
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2012-03-15
Номер судового рішення: 3-216/12

Склад злочину: Ключка В.І. перебуваючи на посаді Садівського сільського голови Баришівського району Київської області (відповідно до рішення Садівської сільської ради від 10.11.10 № 1-1 -VI), будучи посадовою особою місцевого самоврядування 4 категорії 9 рангу та суб'єктом відповідальності за корупційні правопорушення відповідно до п. п. «в»п. 1 ч. 1 ст. 4 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” діючи всупереч інтересам служби, отримав матеріальну допомогу та премії на загальну суму 6538,10 грн. за відсутності законних на те підстав, а саме рішень Садівської сільської ради про надання такої допомоги за рахунок коштів бюджету сільської ради.

Покарання: Стягнення у виді штрафу в розмірі 2550 (дві тисячі пятсот п'ятдесят ) гривень з конфіскацією в доход держави незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру на загальну суму 6538 (шість тисяч п'ятсот тридцять вісім) грн. 10 коп.