Корупціонер Клясінський Володимир Йосипович

Прізвище, ім’я, по батькові: Клясінський Володимир Йосипович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: На час вчинення злочину: головою Острівської сільської ради. –

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: селищний, сільський голова
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2011-11-22
Номер судового рішення: 1-953/11

Склад злочину: Зловживання службовим становищем, тобто умисне , з корисливих мотивів, в інтересах третіх осіб, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло тяжкі наслідки охоронюваним законом інтересам юридичної особи та службове підроблення тобто складання та видача службовою особою за відомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки.

Покарання: За ч. 2 ст.364 КК України 3 (три ) роки позбавлення волі, з позбавленням права займати керівні посади в органах місцевого самоврядування строком на 1 рік 6 місяців; за ч.2 ст.366 КК України 2 роки позбавлення волі, з позбавленням права займати керівні посади в органах місцевого самоврядування строком на 1 рік. На підставі ч.1 ст.70 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, призначити Клясінському Володимиру Йосиповичу остаточне покарання у вигляді 3(трьох) років позбавлення волі, з позбавленням права займати керівні посади в органах місцевого самоврядування строком на 1 рік 6 місяців. На підставі ст.75 КК України звільнити засудженого Клясінського Володимира Йосиповича від відбування основного покарання з випробуванням, встановивши йому 1 (один) рік 6(шість) місяців іспитового строку.

Залишити відповідь