Корупціонер Кліщук Лілія Михайлівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Кліщук Лілія Михайлівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: ДВК № 070463. голова дільничної виборчої комісії

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення: 2015-03-19
Номер судового рішення:

Склад злочину: Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем; Складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів.

Покарання: На підставі ч.1 ст.70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити Кліщук Лілії Михайлівні покарання у виді обмеження волі на строк 2 (два) роки з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з підготовкою та проведенням виборів, на строк 2 (два) роки. На підставі ст.ст. 75, 76 КК України звільнити Кліщук Лілію Михайлівну від відбування основного покарання у виді обмеження волі на строк 2 роки, якщо вона протягом 1 (одного) року не вчинить нового злочину і виконає покладені на неї обов’язки: повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи; не виїжджати за межі України без дозволу цих органів.

Залишити відповідь