Прізвище, ім’я, по батькові: Кернічний Сергій Васильович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: КП «Промінь»Червоногвардійської селищної ради м. Кіровська Луганської області. Виконуючий обов'язки директора

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-11-14
Номер судового рішення:

Склад злочину: Кернічний С.В., будучи посадовою особою, одержав хабар у великому розмірі, за виконання в інтересах того, хто дає хабар, якої-небудь дії, з використанням наданого йому службового становища, по'єднане з вимаганням хабара.

Покарання: Кернічного Сергія Васильовича визнати винним і призначити йому покарання по ст. 368 ч.3 КК України із застосуванням ст. 69 ч.2 КК України у вигляді п'яти років позбавлення волі без конфіскації майна з позбавленням права займати керівні посади з виконавчо-розпорядчими функціями строком на один рік, а на підставі ст. ст. 75, 76 ч.1 п.п.2, 3, 4 КК України від відбування основного призначеного покарання звільнити із трирічним випробним терміном і зобов'язаннями не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти орган кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання, роботи й періодично з'являтися для реєстрації в цей орган.