Прізвище, ім’я, по батькові: Кавюк Тетяна Іванівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Управління в справах захисту прав споживачів в Тернопільській області. заступник начальника

Сфера діяльності: Державні службовці
Категорія посади: інша посада, прирівняна до посади державного службовця
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2012-02-02
Номер судового рішення: 1-708/11

Склад злочину: Зловживання службовою особою своїм службовим становищем, тобто умисне з корисливих мотивів, в особистих інтересах використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило істотну шкоду державним інтересам та заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство).

Покарання: У відповідності до ч.1 ст. 70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, Кавюк Тетяні Іванівні призначити покарання у виді 2 (двох) років обмеження волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій на підприємствах, в установах, чи організаціях незалежно від форми власності на строк 2 (два) роки. Відповідно до ст.75 КК України звільнити Кавюк Тетяну Іванівну від відбування основного покарання у виді обмеження волі, з випробуванням із встановленням іспитового строку тривалістю 2 (два) роки.