Корупціонер Кацюба Роман Васильович

Прізвище, ім’я, по батькові: Кацюба Роман Васильович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Городоцьке РВ УМВС України у Львівській області. начальник відділення кримінального розшуку

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа начальницького складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2011-12-25
Номер судового рішення: № 1-7/11

Склад злочину: Кацюба Р.В., працюючи на посаді начальника відділення кримінального розшуку Городоцького РВ УМВС України у Львівській області, маючи спеціальне звання капітан міліції, будучи службовою особою та працівником правоохоронного органу, з корисливою метою, зловживав своїм службовим становищем та отримав хабар.

Покарання: Кацюбу Романа Васильовича визнати винним у вчинені злочинів, передбачених ч. 3 ст. 364, ч. 1 ст. 368 КК України, і призначити йому покарання, за ч. 3 ст. 364 КК України у виді п’яти років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах на строк на три роки, за ч. 1 ст. 368 КК України у виді двох років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах на строк на два роки.На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим призначити остаточне покарання у виді п’яти років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах на строк на три роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити від відбування покарання з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк тривалістю три роки, застосувавши іспитовий строк до основного покарання. На підставі ст. 76 КК України зобов'язати Коцюбу Р.В.: повідомляти кримінально –виконавчу інспекцію про зміну місця проживання та роботи, періодично з'являтися для реєстрації в кримінально –виконавчій інспекції.

Залишити відповідь