Корупціонер Кащенко Андрій Олександрович

Прізвище, ім’я, по батькові: Кащенко Андрій Олександрович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Відділ упроваджень та оперативних розробок наркоугрупувань Управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків ГУ МВС України в Київській області.. Старший оперуповноважений

Сфера діяльності: Органи внутрішніх справ
Категорія посади: особа начальницького складу органів внутрішніх справ
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2011-12-23
Номер судового рішення:

Склад злочину: Кащенко А.О. шляхом обману, погроз та обіцянок про безкоштовне надання наркотичних засобів наркозалежній особі Сіпченко С.О. примушував її до вчинення низки протиправних дій, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів, запропонувавши їй сприяти йому у викритті осіб, які займаються збутом наркотичних засобів.

Покарання: На підставі ст.75 КК України звільнити Кащенка Андрія Олександровича від відбування основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, якщо він протягом 3 (трьох) років іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього відповідно до ст.76 КК України обов'язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи, повідомляти ці органи про зміну місця проживання та періодично з'являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи. Звернутись з поданням до органів Міністерства внутрішніх справ України про позбавлення Кащенка Андрія Олександровича спеціального звання –майор міліції.

Залишити відповідь