Корупціонер Карпенко Людмила Михайлівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Карпенко Людмила Михайлівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Обласне комунальне підприємство “Коломийське міжрайонне бюро технічної інвентаризації”. реєстратор

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2012-03-16
Номер судового рішення: 1/0903/124/2011

Склад злочину: Умисні дії, які виразились в приватизації комунального майна, яке не підлягає приватизації згідно закону, та умисні дії які виразились у зловживанні владою та службовим становищем, тобто в умисному, в інтересах третіх осіб, використані службовою особою влади та службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам.

Покарання: Карпенко Люмилу Михайлівну визнати винною за ч.1 ст. 233 і призначити покарання штраф в розмірі 85000грн. (вісімдесять п’ять тисяч грн). На підставі ст. 49, 74 ч.5 КК України Карпенко Людмилу Михайлівну звільнити від покарання у виді штрафу у зв’язку із закінченням строку давності Карпенко Людмилу Михайлівну визнати винною за ст. 364 ч. 2 КК України і призначити покарання – 3 (три) роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані із вирішенням питання приватизації майна терміном на 2 (два) роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити Карпенко Людмилу Михайлівну від відбування основного покарання – позбавлення волі з випробуванням строком на два роки.

Залишити відповідь