Корупціонер Караванова Галина Василівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Караванова Галина Василівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Державний професійно-технічний навчальний заклад «Новокаховське вище професійне училище». голова кваліфікаційної комісії в 2011 та 2012 роках по професії «Маляр, штукатур, лицювальник-плиточник»

Сфера діяльності: посадова особа юридичної особи публічного права, яка одержує заробітну плату за рахунок державного чи місцевого бюджету
Категорія посади: посадова особа юридичної особи публічного права, яка одержує заробітну плату за рахунок державного чи місцевого бюджету
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-05-30
Номер судового рішення:

Склад злочину: Складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів; одержання службовою особою хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабара, будь-якої дії з використанням службового становища; одержання службовою хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабара, будь-якої дії з використанням службового становища, вчинене повторно.

Покарання: На підставі ст. 70 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточне покарання Каравановій Галині Василівні визначити у виді позбавлення волі строком на п’ять років, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків щодо здійснення кваліфікаційної атестації знань, умінь та навичок учнів і слухачів строком на три роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити Караванову Г.В. від призначеного основного покарання з випробуванням з іспитовим строком три роки.

Залишити відповідь