Корупціонер Карач Віктор Зіновійович

Прізвище, ім’я, по батькові: Карач Віктор Зіновійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: виконавчий комітет Миргородської міської ради. керуючий справами

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2011-10-17
Номер судового рішення: 1-2/2011

Склад злочину: Карач В.З., займаючи відповідальне становище 13.04. та 26.04.2010 року одержав хабара в сумі 300 доларів США, що на той час по курсу НБУ становило 2377 грн. 74 коп.( 5,47 неоподаткованих мінімумів доходів громадян) від гр. Ксьонза А.О. при таких обставинах.

Покарання: Призначене покарання за ч.2 ст.368 КК України у виді 5 (п’яти) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади в органах державної влади та місцевого самоврядування строком на 2 (два) роки, без конфіскації майна. Згідно ст.75 КК України звільнити Карача В.З. від відбування основного покарання з випробовуванням, з іспитовим строком 2 (два) роки. У відповідності до ст.76 КК України зобов’язати Карача В.З. періодично з’являтись для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи; повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання та роботи.

Залишити відповідь