Прізвище, ім’я, по батькові: Карабін Іванна Романівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: На час вчинення злочину: секретар Красносільської сільської виборчої комісії №7 Збаразького району Тернопільської області територіального виборчого округу №166 з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих та сільських, селищних, міських голів, відповідно до Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих та сільських, селищних, міських голів». –

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-12-07
Номер судового рішення: 1906/1-168/11

Склад злочину: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, що вчинено за попередньою змовою групою осіб та службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.

Покарання: За ч.3 ст.191 КК України у виді 3 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади та займатися діяльністю, що пов’язана з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями терміном на 1 рік 2 місяці; за ч.1 ст.366 КК України у виді штрафу 1000 грн. з позбавлення права обіймати посади та займатися діяльністю, що пов’язана з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями терміном на 1 рік. На підставі ч.1 ст.70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначити Карабін І.Р. остаточне покарання у виді 3 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади та займатися діяльністю, що пов’язана з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями терміном на 1 рік 2 місяці. Згідно ст.75 КК України звільнити Карабін І.Р. від відбування основного покарання з випробуванням та визначенням іспитового строку 1 рік.