Прізвище, ім’я, по батькові: Капуш Василь Васильович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: На час вчинення злочину: голова Золотопотіцької селищної виборчої комісії Бучацького району з виборів депутатів Тернопільської обласної ради, Бучацької районної ради, Золотопотіцької селищної ради і Золотопотіцького селищного голови. –

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2011-07-04
Номер судового рішення: 1-82/11

Склад злочину: Вчинення службового підроблення, тобто внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів та привласнення чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем.

Покарання: За ч.1 ст.366 КК України у виді 30 (тридцяти) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян штрафу в дохід держави, що становить 510 (п’ятсот десять) грн, за ч.2 ст.191 КК України у виді позбавлення волі строком на два роки з позбавленням права обіймати посади пов’язані із адміністративно-розпорядчими та фінансово-господарськими функціями строком на один рік. На підставі ст. 70 КК України, за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, визначити Капушу В.В. остаточне покарання у виді позбавлення волі строком на два роки з позбавленням права обіймати посади пов’язані із адміністративно-розпорядчими та фінансово-господарськими функціями строком на один рік. На підставі ст.75 КК України Капуша В.В. відбування основного покарання звільнити з випробуванням з іспитовим строком на один рік.