Прізвище, ім’я, по батькові: Капшук Петро Григорович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: відділу Державного комітету із земельних ресурсів в Магдалинівському районі Дніпропетровської області. начальник

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2011-11-21
Номер судового рішення: 1–218/11

Склад злочину: Капшук П.Г., будучи посадовою особою органу виконавчої влади, яка займає відповідальне положення, переслідуючи намір на вимагання і отримання хабара в крупному розмірі за виконання на користь того, хто дає хабар дій з використанням наданої влади і службового положення, з корисливих мотивів, шляхом вимагання отримав від Байрамова І.А. хабар у розмірі 160000 грн., що у двісті і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, за вирішення питання про узгодження проекту землеустрою по наданню останньому в оренду земельної ділянки площею 20 га., зайнятого багаторічними рослинами, розташованої на території Очеретуватівської сільської ради Магдалинівського району Дніпропетровської області за межами населеного пункту.

Покарання: кримінальне покарання у вигляді позбавлення волі строком сім років, з позбавленням права займати посади пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком три роки, с конфіскацією усього належного йому майна, з поміщенням до кримінально-виконавчої установи закритого типу. На підставі ст. 54 КК України засудженого позбавити 9 рангу 6 категорій державного службовця.