Корупціонер Капштан Андрій Михайлович

Прізвище, ім’я, по батькові: Капштан Андрій Михайлович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: комунальне підприємство “Роменський торговий ряд”. директор

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2011-11-24
Номер судового рішення: 1-10/2011

Склад злочину: Одержання службовою особою в будь якому виді хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабара будь якої дії з використанням наданого їй службового становища та заволодіння чужим майном шляхом обману.

Покарання: Призначити Капштану Андрію Михайловичу за ч. 1 ст. 190 КК України покарання у виді обмеження волі на строк 2 роки 2 місяці; за ч. 1 ст. 368 КК України покарання у виді 6 місяців арешту з позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов'язків в організаціях, установах, підприємствах всіх форм власності строком на 3 роки. Згідно ч. 1 ст. 70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити покарання у виді обмеження волі на строк два (2) роки (2) місяці з позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов'язків в організаціях, установах, підприємствах всіх форм власності строком на 3 роки.

Залишити відповідь