Прізвище, ім’я, по батькові: Канарська Катерина Олександрівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Феодоський» (ЦМРіСЛ).. Начальник відділу реалізації путівок та маркетингу ЦМРіСЛ.

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2012-02-06
Номер судового рішення:

Склад злочину: Дії підсудної Канарської К.О. слід кваліфікувати за ч. 1 ст. 366 КК України (в редакції на момент вчинення злочину) як внесення посадовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також видача завідомо неправдивих документів. Дії підсудної Канарської К.О. за ч. 3 ст. 191 КК України, як присвоєння і заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, повторно та за попередньою змовою групою осіб, кваліфіковані органом досудового слідства невірно, оскільки даний злочин не може бути скоєно шляхом і присвоєння і заволодіння чужим майном. Судом встановлено, що злочин скоєно підсудної шляхом заволодіння грошовими коштами. Таким чином, суд вважає за необхідне виключити з обвинувачення Канарський Е.А. кваліфікуючу ознаку «привласнення» і кваліфікувати її дії за ч. 3 ст. 191 КК України як заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, повторно та за попередньою змовою групою осіб.

Покарання: На підставі ст. 70 ч. 1 КК України, за сукупністю злочинів, застосовуючи принцип поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточне покарання Канарській К.О. призначити у вигляді трьох років обмеження волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з матеріальною відповідальністю строком на один рік і шість місяців. На підставі ст.ст.75, 76 КК України звільнити Канарську К.О. від відбування основного покарання з випробувальним терміном в один рік.