Корупціонер Кальницький Ігор Михайлович

Прізвище, ім’я, по батькові: Кальницький Ігор Михайлович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Військова частина А4527. технік 2 дивізіону

Сфера діяльності: Військова діяльність
Категорія посади: військова посадова особа Збройних Сил України
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-4. Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності
Дата судового рішення: 2011-12-26
Номер судового рішення:

Склад злочину: Кальницький І.М., являючись військовою посадовою особою Збройних Сил України – техніком 2 дивізіону військової частини А4527 (м. Золотоноша, Черкаська область), діючи з корисливих мотивів та з метою незаконного отримання прибутку, усвідомлюючи протиправність своїх дій, з початку вересня по 27 жовтня 2011 року займався іншою оплачуваною діяльністю шляхом здійснення реалізації на території вказаної частини особовому складу продуктів харчування власного виробництва без будь-яких дозвільних та підтверджуючих належну якість вказаної продукції документів.

Покарання: Постанову судді Золотоніського міськрайонного суду Черкаської області від 22 листопада 2011 року про притягнення Кальницького Ігоря Михайловича до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-4 КУпАП – залишити без змін. Постановою Золотоніського міськрайонного суду Черкаської області від 22.11.2011 р. Кальницького І.М., визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 172-4 КУпАП та притягнуто до адміністративної відповідальності за вказаною статтею.

Подивіться ще на цих: