Прізвище, ім’я, по батькові: Івженко Євген Володимирович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Державна податкова інспекція в Чорноморському районі АР Крим Державної податкової служби. перший заступник начальника

Сфера діяльності: Податкова служба
Категорія посади: посадова та службова особа державної податкової служби
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-11-27
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання владою, тобто умисне з корисливих мотивів використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, яке заподіяло істотну шкоду державним інтересам у вигляді підриву авторитету органів державної податкової служби в особі ДПІ у Чорноморському районі АР Крим, вчинене працівником правоохоронного органу; шахрайство, тобто заволодіння чужим майном шляхом обману; закінчений замах на заволодіння чужим майном шляхом обмани, вчинене повторно.

Покарання: Відповідно до ст. 70 ч. 1 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточну міру покарання визначити у вигляді п’яти років позбавлення волі, з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням адміністративно-господарських і організаційно-розпорядчих функцій строком на три роки. Відповідно до ст.75 КК України звільнити засудженого Івженко Євгена Володимировича від призначеного покарання, з випробуванням два роки. Відповідно до ст.76 КК України покласти на засудженого Івженко Євгена Володимировича обов'язки: не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органів кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти органи кримінально – виконавчої інспекції про зміну місця проживання, з`являтися на реєстрацію в органи кримінально-виконавчої інспекції. У відповідності зі ст. 54 КК України позбавити Івженко Євгена Володимировича спеціального звання – Радник податкової служби З рангу.