Корупціонер Івкіна Тетяна Вінідіктовна

Прізвище, ім’я, по батькові: Івкіна Тетяна Вінідіктовна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Управління праці та соціального захисту населення Калінінського районного в м. Донецьку. начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2012-06-06
Номер судового рішення:

Склад злочину: Зловживання владою, будучи службовою особою, використовувала свої службові повноваження з корисливих спонукань, всупереч інтересам служби, що спричинили тяжкі наслідки охоронюваним законом правам, свободам інтересам громадянина, а також, заволоділа чужим майном в особливо великих розмірах шляхом обману (шахрайство).

Покарання: На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно, визначити до відбування Івкіна Тетяні Вінідіктовне 5 (п'ять) років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчою та адміністративно-господарською діяльністю в державних підприємствах, організаціях , установах строком на 1 рік. На підставі ст. 75 КК України призначене покарання вважати умовним з іспитовим строком на 1 рік, якщо протягом іспитового строку засуджений не вчинить нового злочину і виконає покладені на неї обов'язки.

Залишити відповідь