Корупціонер Івасюк Євгенія Миколаївна

Прізвище, ім’я, по батькові: Івасюк Євгенія Миколаївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Здовбицька сільська рада Здолбунівського району Рівненської області. секретар.

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: секретар міської (міста районного значення), сільської, селищної ради
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2012-04-12
Номер судового рішення:

Склад злочину: 15 березня 2012 року Івасюк Є.М., яка є суб’єктом відповідальності за корупційне правопорушення, а саме посадовою особою місцевого самоврядування (5 категорії 9 рангу), обіймаючи посаду секретаря виконкому Здовбицької сільської ради Здолбунівського району Рівненської області, використовуючи свої службові повноваження та пов'язані з цим можливості, з метою одержання неправомірної вигоди для себе, склала та підписала табель виходу на роботу Місюри С.Л. у період з 01 по 15 березня 2012 року, до якого постановою Здолбунівського районного суду Рівненської області від 08 лютого 2012 року застосовано адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт строком 40 годин та який фактично відпрацював лише два дні по 4 години (05 та 12 березня 2012 року), одержавши за це неправомірну вигоду для себе у вигляді пакунку з коньяком, цукерками, кавою на загальну суму 150 грн. 00 коп.

Покарання: Штраф у розмірі 850 (вісімсот п’ятдесят) грн. з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди.

Залишити відповідь