Прізвище, ім’я, по батькові: Іваненко Сергій Анатолійович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Полтавський окружний адміністративний суд. суддя

Сфера діяльності: Судова діяльність
Категорія посади: професійний суддя
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-4. Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності
Дата судового рішення: 2011-11-28
Номер судового рішення:

Склад злочину: Іваненко С.А., будучи призначеним Указом Президента України №488/2011 від 20.04.2011 на посаду судді Полтавського окружного адміністративного суду, являється засновником та єдиним учасником ТОВ «Торговий дім «Молочний стандарт», яке в свою чергу є засновником ТОВ «Молочний стандарт» ЛТД та ТОВ «Молочна Рів’єра» ЛТД, і входить до складу органу управління підприємства, що має на меті одержання прибутку. Своїми діями Іваненко С.А. порушив вимоги ч.2 ст. 53 Закону України «Про судоустрій та статус суддів», а також обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, передбачені п.2 ч.1 ст.7 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» щодо входження до складу органу управління підприємства, що має на мені одержання прибутку, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст. 172-4 КУпАП.

Покарання: Постанову судді Чутівського районного суду Полтавської області від 31 жовтня 2011 року щодо Іваненка Сергія Анатолійовича скасувати. Прийняти нову постанову, якою визнати Іваненка Сергія Анатолійовича винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 172-4 ч.2 КУпАП, та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в сумі 1700 гривень з конфіскацією доходу, отриманого від підприємницької діяльності в ТОВ «Торговий дім «Молочний стандарт», ТОВ «Молочний стандарт» ЛТД та ТОВ «Молочна Рів’єра» ЛТД в період з 01 липня 2011 року по 20 вересня 2011 року.