Прізвище, ім’я, по батькові: Іщук Сергій Іванович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: с.Коритня Монастирищенського району. сільський голова

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: селищний, сільський голова
Статті кодексів: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення: 2011-11-10
Номер судового рішення: 3 –967/11

Склад злочину: Іщук С.І. перебуваючи на посаді сільського голови с. Коритня Монастирищенського району використовує свої службові повноваження та пов’язані з цим можливості, прийняв обіцянку по наданню неправомірної вигоди для себе та протиправно зволікав з укладанням договору оренди земельної ділянки з орендарем магазину, чим неправомірно сприяв останньому у здійсненні господарської діяльності, тобто порушив вимоги ч. 1 ст. 6 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.172-2 КУпАП.

Покарання: Визнати сільського голову села Коритня Монастирищенського району Черкаської області Іщука Сергія Івановича, 10.03.1960 року народження, винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-2 КУпАП, та накласти адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 50 (п»ятидесяти) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 (вісімсот п»ятдесят ) гривень 00 коп.