Прізвище, ім’я, по батькові: Іщенко Валентина Миколаївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Криворізький технічний університет, комірник складу виробничо-технічного відділу.

Сфера діяльності:
Категорія посади:
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2012-11-02
Номер судового рішення:

Склад злочину: Службове підроблення, за ознаками внесення посадовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей, що спричинило тяжкі наслідки; зловживання службовим становищем, тобто навмисне в інших особистих інтересах використання посадовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки.

Покарання: У відповідності зі ст. 70 ч. 1 КК України остаточно визначити покарання шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим в 03 / три / роки позбавлення волі без позбавлення права займати посади пов'язані з організаційно-розпорядчою й адміністративно-господарською діяльністю й без призначення штрафу в дохід держави. У відповідності зі ст. 75 КК України звільнити засуджену Іщенко В.М. від відбування призначеного покарання, якщо вона протягом двох років не вчинить нового злочину й виконає покладені на неї обов'язки.