Корупціонер Іншин Олександр Іванович

Прізвище, ім’я, по батькові: Іншин Олександр Іванович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Сумське міське управління юстиції. старший державний виконавець Ковпаківського відділу державної виконавчої служби

Сфера діяльності: Державні службовці
Категорія посади: інша посада, прирівняна до посади державного службовця
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-11-26
Номер судового рішення:

Склад злочину: Іншин О.І. своїми умисними протиправними діями, які виразилися у складанні та видачі завідомо неправдивих довідок про відсутність заборгованості зі сплати штрафів у Шульги О.Ю., Романенка А.О. і Романенка А.С., вчинив службове підроблення та своїми умисними протиправними діями, вчиненими за попередньою змовою з Давидовим А.Г., діями, які виразилися у одержанні від Шульги О.Ю. хабара у сумі 4000 грн., а також у повторному одержанні хабара від Романенка А.О. у сумі 4800 грн., вчинив злочин, одержання хабара у значному розмірі за попередньою змовою групою осіб, повторно.

Покарання: На підставі ст.70 ч.1 КК України визначити остаточне покарання шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим і до відбуття призначити покарання п’ять років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням судових рішень на строк три роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком три роки. На підставі ст.76 КК України зобов’язати Іншина Олександра Івановича повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання, не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи. На підставі ст. 54 КК України позбавити Іншина Олександра Івановича 14 рангу державного службовця.

Подивіться ще на цих:

Залишити відповідь