Прізвище, ім’я, по батькові: Ільяшик Наталія Олексіївна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Новокурська дільнична виборча комісії № 34019. секретар.

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2011-11-08
Номер судового рішення:

Склад злочину: Співучасть у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб; співучасть у службовому підробленні, тобто у внесенні службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей та видачі завідомо неправдивого документа.

Покарання: На підставі ст. 70 ч. 1 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно Ільяшик Н.О. визначити покарання у вигляді позбавлення волі строком на три роки з позбавленням права займати посади, пов'язані із здійсненням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій з проведення будь-яких виборів в перебігу двох років. На підставі ст. 75 КК України звільнити засуджену від відбування призначеного покарання з випробувальним строком на один рік без призначення додаткового покарання.