Прізвище, ім’я, по батькові: Ігнатьєв Володимир Степанович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: магазин «Світанок», магазин “Продукти” в Довгинцівському районі м. Кривого Рогу. приватний підприємець.

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2011-07-22
Номер судового рішення:

Склад злочину: Незаконний збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв, підакцизних товарів, що призвело до отруєння людей; незаконне використання незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених марок акцизного збору; зловживання своїм службовим становищем, в особистих інтересах використанням посадовою особою свого становища, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам окремих осіб.

Покарання: На підставі з ч.1 ст.70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити Ігнатьєву В.С. покарання у вигляді двох років 3 місяців обмеження волі з позбавленням права займатися підприємницькою діяльністю строком на 1 рік. На підставі ст.71 КК України до призначеного покарання частково приєднати покарання не відбуте за вироком Довгинцівського районного суду м.Кривого Рогу від 15 травня 2009 року, яким він засуджений за ст. 364 ч.1, 172 ч.1, 70, 75, 76 КК України до 2 років обмеження волі з випробувальним терміном на 1 рік і остаточно до відбування призначити Ігнатьєву В.С. покарання у вигляді 2 років 6 місяців обмеження волі з позбавленням права займатися підприємницькою діяльністю строком на 1 рік.