Прізвище, ім’я, по батькові: Христук Ольга Володимирівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Менчільське лісництво державного підприємства «Осмолодське лісове господарство». старший майстер

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення: 2012-07-30
Номер судового рішення:

Склад злочину: Христук О.В., вчинила службове підроблення, тобто будучи службовою особою, внесла до офіційних документів завідомо неправдиві відомості, склала і видала завідомо неправдиві документи і таким способом, використала своє службове становище всупереч інтересам служби для незаконного обернення майна на користь третіх осіб, тобто заволоділа чужим майном, яке перебувало у її віданні шляхом зловживання службовим становищем.

Покарання: На підставі ст.70 КК України остаточне покарання Христук О.В. визначити шляхом часткового складання призначених судом покарань та призначити обмеження волі строком на один рік і штраф у розмірі 850 (вісімсот п’ятдесят) гривень, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням адміністративно – господарських та організаційно – розпорядчих функцій на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності строком на два роки.