Прізвище, ім’я, по батькові: Храпач Олена Володимирівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Фрунзенське відділення Дніпропетровської обласної дирекції ВАТ «Райффайзен Банк Аваль». головний економіст.

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 358. Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів
Дата судового рішення: 2011-12-29
Номер судового рішення:

Склад злочину: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно, в особливо великих розмірах, організованою групою; використання завідомо підробленого документу.

Покарання: На підставі ст. 70 КК України, призначити покарання за сукупністю злочинів, шляхом повного складання призначених основних покарань, визначивши покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі і штрафу в дохід держави в сумі сімсот гривень, з позбавленням права займатися фінансово-господарською діяльністю строком на два роки, без конфіскації майна. Відповідно до ст. 75 КК України, звільнити Храпач О.В. від відбуття основного виду покарання у вигляді позбавлення волі, якщо вона протягом двох років іспитового строку не вчинить нового злочину.