Корупціонер Хортик Наталія Борисівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Хортик Наталія Борисівна

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: завідуюча дошкільного начального закладу «Ромашка», с.Вишгородок Лановецького району Тернопільської області. –

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2011-08-02
Номер судового рішення: 1-47/11

Склад злочину: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службової особою своїм службовим становищем, та за ознаками службового підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складання і видачі завідомо неправдивих документів.

Покарання: За ч.2 ст.191 КК України із застосуванням ст.69 КК України у виді обмеження волі на строк 2 роки без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю; за ч.1 ст.366 КК України із застосуванням ст.69 КК України у виді обмеження волі на строк 1 рік без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю. На підставі ст.70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначити Хортик Н.Б. остаточне покарання у виді обмеження волі на строк 2 роки без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю. Згідно ст.75 КК України Хортик Н.Б. від відбування покарання звільнити з випробуванням з іспитовим строком 2 роки та з покладенням відповідно до ст.76 КК України обов’язку не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органів кримінально-виконавчої інспекції та повідомляти органи кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання і роботи.

Залишити відповідь