Корупціонер Хімейчук Микола Михайлович

Прізвище, ім’я, по батькові: Хімейчук Микола Михайлович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Угорницька сільська рада Коломийського району Івано-Франківської області. сільський голова

Сфера діяльності: Посадові особи місцевого самоврядування
Категорія посади: селищний, сільський голова
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення: 2015-10-29
Номер судового рішення: 346/4529/15-к

Склад злочину: Умисними діями, які виразились у зловживанні службовим становищем, тобто умисному, в інтересах третіх осіб, використанні службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним та громадським інтересам вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч.2 ст.364 КК України (в редакції закону про кримінальну відповідальність на час вчинення злочину), а своїми умисними діями, які виразились у службовому підробленні, тобто у складанні, видачі службовою особою завідомо неправдивого офіційного документу, що спричинило тяжкі наслідки вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч.2 ст.366 КК України (в редакції закону про кримінальну відповідальність на час вчинення злочину).

Покарання: На підставі ст.70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, визначити Хімейчуку Миколі Михайловичу остаточне покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати в установах, організаціях та на підприємствах всіх форм власності посади, пов”язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на підприємствах, установах та організаціях всіх форм власності строком на 1 (один) рік та 6 (шість) місяців. На підставі ст.75 КК України звільнити Хімейчука Миколу Михайловича від відбування призначеного покарання у виді позбавлення волі – з випробовуванням з іспитовим строком на 2 (два) роки. Згідно ст. 76 КК України покласти на засудженого Хімейчука Миколу Михайловича обовязки не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи або навчання та періодично зявлятися для реєстрації в кримінально-виконавчій інспекції.

Подивіться ще на цих: