Корупціонер Харитонов Андрій Володимирович

Прізвище, ім’я, по батькові: Харитонов Андрій Володимирович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Філія – Володарське відділення № 3133 ВАТ «Державний Ощадний банк України». економіст 1-й категорії служби по роботі із проблемними активами

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Інша стаття Кримінального кодексу України
Дата судового рішення: 2012-03-28
Номер судового рішення: 1-155/2011

Склад злочину: Відхилення від сплати штрафу, будучи особою, засудженим до даного виду покарання; заволодінні офіційними документами шляхом шахрайства; заволодінні чужим майном шляхом зловживання довірою, що заподіяло значний збиток потерпілому й зловживання службовим становищем, навмисному з корисливих спонукань, використанні посадовою особою службового становища всупереч інтересах служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, волі і інтересам окремих громадян, а також у службовому підробленню, тобто складанні й видачі завідомо неправдивих документів.

Покарання: На підставі ст. 70 ч.1 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно визначити до відбування покарання Харитонову Андрію Володимировичу у вигляді позбавлення волі строком на 1 (один) рік, з позбавленням права займати матеріально -відповідальні посади на строк 2 (два) року й штрафом у дохід держави в розмірі 4250 (чотири тисячі двісті п'ятдесят) гривень. На підставі ст. 72 ч.3 КК України, покарання засудженому Харитонову Андрію Володимировичу по вирокові Володарского районного суду Донецької області від 29.07.2009 року по ст.ст. 366 ч.1, 374 ч.1 КК України у вигляді штрафу в дохід держави в сумі 6500 (шість тисяч п'ятсот) гривень і покарання по даному вирокові у вигляді позбавлення волі строком на 1 (один) рік, з позбавленням права займати матеріально-відповідальні посади на строк 2 (два) року й штрафом у дохід держави в розмірі 4250 (чотири тисячі двісті п'ятдесят) гривень – виконувати самостійно.

Залишити відповідь