Прізвище, ім’я, по батькові: Харечко Віталій Михайлович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: Українська академія друкарства. завідувач кафедри суспільно-гуманітарних наук

Сфера діяльності: Інші органи державної влади
Категорія посади: посадова або службова особа іншого органу державної влади
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2012-01-18
Номер судового рішення: 1-49/11

Склад злочину: Одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабара будь-якої дії з використанням службового становища та службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.

Покарання: За ст.368 ч.1 КК України у виді штрафу в сумі п”ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян ( 8500 грн.) із позбавленням права обіймати посади пов”язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов”язків строком на 1 (один) рік; за ст.366 ч.1 КК України у виді штрафу в сумі п”ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян ( 850 грн.) із позбавленням права обіймати посади пов”язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов”язків строком на 1 (один) рік. Відповідно до вимог ст.70 КК України шляхом часткового складання призначених покарань обрати остаточне покарання Харечко В.М. у виді штрафу в сумі п”ятисот двадцяти п”яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (8925 грн.) із позбавленням права обіймати посади пов”язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов”язків строком на 1 (один) рік 6(шість) місяців.